Login
Home
Sign Up
Leagues
Tournaments
Classes / Clinics
Drop-In / Pickup
Schedule
Classifieds
Feedback
Links
About Us
Contact Us
Schedule of Games
Games on Saturday, February 3, 2024
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
League
Home
Away
Time/Status
Venue
Officials
U9/U10 Girls Session 2
Brookside Blasters
5 - 1
WUP 2015 Elite
Complete
Field 1
Lockwood
U9/U10 Girls Session 2
Wilbraham Falcons
2 - 2
WUP 2016 Elite
Complete
Field 1
Lockwood
U8 Mixed Session 2
C.A. Smith
6 - 5
Springfield Revolution
Complete
Field 2
M. Ganhao
U9/U10 Boys Session 2
SFC Illusionistas
7 - 2
Monson Power Blue
Complete
Field 1
Lockwood
U8 Mixed Session 2
C.A. Smith
5 - 0
OLSH WildCats team #2
Complete
Field 2
M. Ganhao
U9/U10 Boys Session 2
The Naughty Elves
3 - 1
WUP 2014 Elite Black
Complete
Field 1
T. Wadas
U8 Mixed Session 2
OLSH WildCats Team #1
1 - 6
WUP 2016 Elite
Complete
Field 2
M. Ganhao
U9/U10 Boys Session 2
IFA Blue
6 - 1
WUP 2014 Elite Gold
Complete
Field 1
T. Wadas
U8 Mixed Session 2
SFC Little Lions
5 - 2
Amigos
Complete
Field 2
M. Ganhao
U9/U10 Boys Session 2
IFA White
6 - 2
WUP 2016 Elite
Complete
Field 1
T. Wadas
U11/U12 Girls Session 2
Ware Soccer
4 - 0
Vipers
Complete
Field 3
J. Trajkovski
U11/U12 Girls Session 2
Palmer Passion
3 - 3
Monson Gunners
Complete
Field 3
J. Trajkovski
HS Girls Session 2
WUP 2009 Elite
1 - 2
WUP 2008 Elite
Complete
Field 4
Lundstrom Svahnqvist
U11/U12 Boys Session 2
WUP 2014 Elite White
6 - 5
Springfield Revolution
Complete
Field 3
J. Trajkovski
HS Girls Session 2
WUP 2010 Elite
9 - 4
Monson
Complete
Field 4
Lundstrom Svahnqvist
U11/U12 Boys Session 2
SFC Dark Invaders
0 - 0
WUP 2013 Elite White
Complete
Field 3
Duggan
HS Girls Session 2
WUP 2007 Premier
4 - 1
WUP 2009 Premier
Complete
Field 4
Lundstrom Svahnqvist
U11/U12 Boys Session 2
SFC Cerebral Dictators
5 - 3
NBFC
Complete
Field 3
Duggan
HS Girls Session 2
SFC
0 - 2
Mario's PIzza All-Stars
Complete
Field 4
Lundstrom Svahnqvist
HS Boys Session 2 - B Division
SFC Yellow
4 - 2
WUP 2009 Black
Complete
Field 3
Wadas
HS Boys Session 2 - A Division
Dowd Ideal FC
9 - 6
Campeones FC
Complete
Field 4
T. Remillard
HS Boys Session 2 - B Division
SFC White
0 - 5
WUP 2009 Red
Complete
Field 3
Wadas
HS Boys Session 2 - A Division
SFC Black
5 - 0
Vonnahme
Complete
Field 4
T. Remillard
HS Boys Session 2 - B Division
Alpha Wolf Pack
3 - 7
Monson
Complete
Field 3
Wadas
HS Boys Session 2 - A Division
09 Edgers
2 - 6
LAST MINUTE
Complete
Field 4
T. Remillard
Calendar
<
February 2024
>
S
M
T
W
T
F
S
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Events on Saturday, February 3, 2024
8:00 AM
9:00 AM
FYFA - Sean Hoey
Field 1
8:00 AM
11:00 AM
IFA - Andrew Serafino
Field 3
8:30 AM
9:30 AM
Rental - Tim Lomme
Field 2
9:30 AM
10:30 AM
Skills Academy Ages 5-8
Field 2
11:00 AM
2:00 PM
WMYFFL - Randolph Lester
Field 3