Send To Printer
Games on Sunday, March 23, 2014
League
Date
Home
Away
Time/Status
Venue
Game Type
Officials
U9 Boy's Session 3
Sun-Mar 23
Brimfield Bombers
2 - 2
Hot Table
Complete
Field 1
Regular
U9 Boy's Session 3
Sun-Mar 23
East Longmeadow
5 - 0
Stephen Allen United Soccer Club
Complete
Field 1
Regular
HS Girls Session 3
Sun-Mar 23
Chmura's
3 - 2
The Heat
Complete
Field 3
Regular
U9 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
EL Spartans
1 - 4
Falcons
Complete
Field 1
Regular
U14 Boys Session 3
Sun-Mar 23
East Longmeadow White
1 - 5
Palmer
Complete
Field 3
Regular
U9 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Train for Life
5 - 0
Westfield United SC
Complete
Field 1
Regular
HS Boys Session 3
Sun-Mar 23
Red Dragons
6 - 9
Falcons Demattia
Complete
Field 3
Regular
U9 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Ludlow Wave
1 - 2
LYSA Mavericks
Complete
Field 1
Regular
HS Boys Session 3
Sun-Mar 23
Pythons
5 - 5
Caracas FC
Complete
Field 3
Regular
U9 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
LYSA Score
2 - 5
Wilbraham
Complete
Field 1
Regular
U14 Girls Session 3
Sun-Mar 23
United
1 - 6
Trifecta
Complete
Field 3
Regular
U10 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Westfield United
5 - 0
Western United Pioneers U9
Complete
Field 1
Regular
U14 Girls Session 3
Sun-Mar 23
La Cucina Bulldogs
5 - 0
EL Spartans
Complete
Field 3
Regular
U10 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Wilbraham Kane
0 - 5
East Longmeadow Torcia
Complete
Field 1
Regular
U14 Girls Session 3
Sun-Mar 23
West Side Cheetahs
(Forfeit) 0 - 5
Falcons (Baker)
Complete
Field 3
Regular
U8 Mixed North Session 3
Sun-Mar 23
Cold Spring Tigers
2 - 7
Wilbraham (Atkin)
Complete
Field 2
Regular
U10 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Wilbraham Falcons (Drumm)
3 - 0
Wilbraham-O'Keefe
Complete
Field 1
Regular
U14 Girls Session 3
Sun-Mar 23
Ludlow Spirit
1 - 6
Wilbraham Falcons
Complete
Field 3
Regular
U8 Mixed North Session 3
Sun-Mar 23
Western Utd.
1 - 6
AC Siena
Complete
Field 2
Regular
U10 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Ludlow Impact
0 - 2
East Longmeadow Spartans
Complete
Field 1
Regular
U12 Girls Session 3
Sun-Mar 23
Brookside
2 - 0
Euro United FC
Complete
Field 3
Regular
U11 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Crush
3 - 0
East Longmeadow
Complete
Field 1
Regular
U12 Girls Session 3
Sun-Mar 23
Palmer
1 - 2
East Longmeadow Spartans
Complete
Field 3
Regular
U11 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Wilbraham Falcons - Coopee
5 - 0
Palmer D.C.
Complete
Field 1
Regular
U12 Girls Session 3
Sun-Mar 23
Ludlow Ladies
3 - 0
Ludlow Wildcats
Complete
Field 3
Regular
U11 Girl's Session 3
Sun-Mar 23
Ludlow Crespo
1 - 2
Falcons
Complete
Field 1
Regular
U12 Girls Session 3
Sun-Mar 23
Wilbraham Falcons
1 - 3
Mutiny
Complete
Field 3
Regular
Men's Session 3
Sun-Mar 23
Mateus
5 - 1
Rum Squad
Complete
Field 4
Regular
Graves
Men's Session 3
Sun-Mar 23
FC Unidos
5 - 0
Lenox
Complete
Field 4
Regular
Graves
Men's Session 3
Sun-Mar 23
FC International
2 - 7
Warriors
Complete
Field 4
Regular
Graves